רוח נשית

רוח נשית

איש קשר: 
יעל גרנות
טלפון: 
072-2507770
כתובת: 
יגאל אלון 30 ת"א. כתובת למשלוח דואר: צויפל 3 ת"א 67895

רוח נשית – עצמאות כלכלית לנשים נפגעות אלימות
"רוח נשית" היא עמותה החותרת לחולל שינוי חברתי לקידום כוחן הכלכלי  של נשים נפגעות אלימות בישראל, מתוך ראייה פמיניסטית ומחויבות לצדק חברתי. "רוח נשית" מאמינה כי קיים קשר הדוק בין אלימות נגד נשים לבין בידודן החברתי, נחיתותן המעמדית ותלותן הכלכלית
וכי יציאתן ממעגלי האלימות כרוכה בביסוס עצמאותן הכלכלית.
"רוח נשית" פועלת  לסייע כל שנה למאות נשים נפגעות אלימות להגיע לעצמאות כלכלית, לצמוח ולהתעצם ע"י  רכישת ידע מקצועי ומיומנויות תעסוקתיות, שילוב בתעסוקה מכבדת ומתגמלת, ותכנון מקצועי וכלכלי לטווח ארוך.
לעמותה אין מקורות מימון קבועים ולכן מכירת המוצרים תהווה נדבך חשוב במימון פעילות העמותה ובסיועה ליותר נשים לצאת ממעגל האלימות, לפתח עצמאות כלכלית ולהתחיל בחיים חדשים.

מוצרים של הארגון

 
תכשיט הרוח הנשית הוא פרי יצירה משותפת של חברת ג.ר.א.ס, ביה"ס הגבוה לעיצוב "שנקר" ועמותת "רוח נשית". התכשיט הוא סמל של חופש ונשיות. הפרפר שבתליון משתחרר, עף אל החופש ומשאיר אחריו חלל. חלל זה מסמל את היכולת לבחור בחופש ולצאת מתלות לעצמאות; ריבוי הפרפרים מסמל את הכוח של "רוח נשית".

מעל 100 ש"ח

הסיפור "הנסיכה והסוס"  הוא אגדה פמיניסטית  שמטרתה לעודד קוראים צעירים לחשוב מחדש על הגדרת הנשיות, על האישה וההתמודדות שלה עם המשפחה הקרובה, עם החברה והמוסכמות סביבה.
זהו סיפורה של הנסיכה אן שכולם רצו שתתנהג כנסיכה: תתחתן עם הנסיך שאביה בחר, לא תלמד ולא תעבוד.
אן העצמאית התעקשה על זכותה לקבוע את דרכה, ויצאה למסע הרפתקאות שבסופו מצאה את מה שחיפשה. כתבו: יעל ואיילת פישביין, איירה: אלונה פרנקל

עד 50 ש"ח

סימנייה מגנטית ייחודית ומעוצבת שכל הכנסותיה קודש לפעילות עמותת רוח נשית.
 

עד 50 ש"ח