עמותת שקל

עמותת שקל

איש קשר: 
שלהבת אלפסי
טלפון: 
02-5480115
כתובת: 
יד חרוצים 11, ירושלים 91530

עמותת שק"ל הינה עמותה ציבורית-ארצית מבוססת וללא מטרות רווח, הפועלת מאז 1979 בפיתוח והפעלה של שירותים קהילתיים לאנשים עם צרכים מיוחדים, ומעניקה שירות לאוכלוסייה בכל הגילאים ומכל המגזרים. העמותה מפעילה שירותי תעסוקה, דיור, פנאי, חינוך, יעוץ ונגישות לכ-8,000 אנשים עם צרכים מיוחדים ברחבי הארץ. מפעלי התעסוקה הוקמו בשנת 1995, וכיום אנו מפעילים מפעלים יצרניים העומדים בדרישות השוק החופשי לצד התייחסות טיפולית שיקומית לכל אחד מן המועסקים. עמותת שק"ל חרטה על דגלה את ערכי השילוב הקהילתי של אנשים עם צרכים מיוחדים, הכללתם ככל שניתן בחיים הנורמטיביים ומיצוי מירבי של הפוטנציאל הגלום בכל אחד מהם. הפועל היוצא מכך הוא פיתוח התעסוקה  וליווי באופן שיאתגר, ייתן מענים וידרוש איכויות ומיומנויות תעסוקתיות, תוך בדיקה מתמדת של יכולות ואיכות חיים.

מוצרים של הארגון

במפעל הנרות בעמותת שק"ל מייצרים בעבודת יד אוהבת נרות דקורטיביים במגוון דגמים, צבעים וריחות. ניתן להזמין בהתאמה והקדשה אישית ובכמויות גדולות. מתאים גם כמזכרות לאירועים ומארזי מתנה מפנקים.

עד 50 ש"ח

במפעל הסבונים של עמותת שק"ל מייצרים בעבודת יד אוהבת סבונים במגוון דגמים, צבעים וריחות, סבונים דקורטיביים וסבונים מפנקים. ניתן להזמין מארזי סבונים ונרות, סבונים כמזכרת מיוחדת. גם כמויות גדולות

עד 50 ש"ח

מתנה מקסימה לילדים שאוהבים לבשל כמו גדולים. מגוון דגמים וצבעים, לילדים ולילדות, ערכת "השף הקטן" ועוד. מיוצר בעבודת יד בסטודיו לטקסטיל בעמותת שק"ל. קיימים גם דגמים למבוגרים ומוצרי מטבח נוספים.

50-100 ש"ח

בסטודיו לגרפיקה שבעמותת שק"ל – סטודיו בין השורות – משולבים גרפיקאים עם מוגבלויות. אנו מספקים את כל שירותי העיצוב, מהזמנות לחתונה, תפריטים למסעדות, פרסומים, עיצוב לוגו וכרטיסי ביקור ועוד. מוזמנים לעצב יחד אתנו את החלום.
המחיר: משתנה בהתאם לעיצוב וכמות

עד 50 ש"ח