זר מתוק בע"מ

זר מתוק בע"מ

איש קשר: 
מוקד הזמנות
טלפון: 
03-6440375
כתובת: 
אלי תבין 14 ת"א 69629

 

"זר מתוק" המפעל הראשן והגדול מסוגו בארץ לזרים עשויים ממתקים ומתנות נוספות הוקם לפני כ-9 שנים. זר מתוק   הנו זוכה פרס לעסקים קטנים לשנת 2006.
אנו ב'זר מתוק' יוצרים זרים העשויים כולם מפרלינים איכותיים, סוכריות גומי וממתקים טעימים נוספים. הממתקים ארוזים כפרחים, באופן המשווה להם מראה צבעוני ורענן, ממש כמו זר פרחים אמיתי. הזרים המתוקים אינם נובלים, אינם דורשים טיפול והממתקים שבהם טריים וראויים לאכילה לאורך זמן.
מאז הקמתה מקפידה החברה לתרום לקהילה, באמצעות שילוב אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים, בתהליך ייצור הזרים המתוקים. לייצור ה'פרחים' החברה מעסיקה עשרות  נפגעי נפש, אנשים מסורים השוהים במסגרת מועדונים של עמותת 'אנוש', האגודה למען העיוור ועמותת "שכולו טוב". זר מתוק מקווה לסייע בתהליך שיקומם של השוהים בארגון.

ב'זר מתוק' תמצאו מגוון גדול מאוד של זרים, אשר משתנים לפי העונה, הקולקציות האופנתיות, האירוע והמחיר.
אנו מציעים מגוון של מתנות מקוריות לכל רגע בחיים - בבית, במשרד, באירועים מיוחדים כגון חגים, לידות, ימי הולדת, חתונות וסתם כך לפינוק או להבעת אהבה. את צורת הזר וגודלו ניתן לבחור באתר, או להזמין זר מיוחד,  המתאים לאירוע שלכם. בנוסף, ניתן ליצור ולהתאים מגוון מתנות ייחודיות לחברות.
אנו מבצעים משלוחים לכל הארץ, רובם מהיום להיום. מוקד ההזמנות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם 24 שעות ביממה.
 

 

מוצרים של הארגון

אם אתם מחפשים את המשהו הקטן הזה שימתיק למישהו את היום... שזרנו עבורכם זר בוקט קטנטן המכיל 7 פרחי שוקולד. בחרו את הצבע שתרצו ואנחנו נעביר את הזר ליעדו. 
 
 

עד 50 ש"ח

קופסה פרחונית הדורה המכילה תריסר פרחי שוקולד העשויים מפרלינים מובחרים, סוכרית ספירלה צבעונית ומדליקה וסוכריות טופי לעדן את המתיקות.

עד 50 ש"ח

זר צבעוני ומשמח מלא בסוכריות גומי טעימות וצבעוניות! 
כ-34 שיפודי גומי שזורים בכלי חרס צבעוני. 

 

מעל 100 ש"ח
UP

סידור צבעוני ושמח המורכב מ-16 פרליני שוקולד, 3 עוגיות בצורת בלונים והמון מסטיקים צבעוניים וטעימים.   
הסידור מגיע בכלי זכוכית אלגנטי. 

מעל 100 ש"ח